O mne

Dovoľte, aby som sa Vám predstavil. Moje meno, ako už isto viete, je Jaroslav Valentín a v oblasti podlahových krytín sa pohybujem už od roku 1994. Prešiel som dlhou cestou, kým som sa stal tým, čím som.

Moja cesta sa začala prácou skladníka. Postupne som prešiel profesiami predavača a pokladača. Neskôr som prešiel do súkromnej sféry a aj tam som pracoval ako pokladač. Teraz už viac ako 10 rokov pracujem ako živnostník. Mojou prioritou nie je rýchlo položiť parkety či koberec, zúčtovať prácu a ísť ďalej, ale predovšetkým rád a vždy pomôžem pri prehodnocovaní pripravenosti stavu podlahy a výberu vhodného materiálu. VY ako zákazník si väščinou vyberáte krytiny podla optického výzoru alebo ceny. Nie vždy však to, čo je najlacnejšie alebo najkrajšie sa hodí do vášho interiéru.

Je potrebné vedieť, že podlahy nerobíme na krátku chvíľu a budeme radi, ak Vám budú čo najdlhšie a najlepšie slúžiť. A tak sa k tomu treba aj postaviť. Pretože poskytujeme záručný aj pozáručný servis, mojím poslaním je Pozrieť, Zhodnotiť, Poradiť (je to zadarmo) a nájsť spolu s Vami ten najlepší kompromis. A samozrejme čo najlepšie a najodbornejšie položiť Vašu novú podlahu tak, aby sme sa v budúcnosti stretávali u Vás doma len s úsmevom pri kávičke pri odporúčaní ďalších klientov… :)